Služby

 • opravy častí podvozku
 • kontrola, výmena prevádzkových náplní, kvapalín a filtrov
 • kontrola, výmena jednotlivých častí výfuku
 • opravy prevodoviek a motorov
 • testovanie, nastavenie motora
 • výmena tlmičov, pružín
 • výmena čapov, spojkových častí
Your Content Goes Here

Karosárske a lakýrnické práce

Prevádzame opravy karosérií a lakovacie práce každého druhu vrátane drobných opráv karosérie a zalešťovania poškodených častí.

Diagnostika vozidiel

Prvým z predpokladov kontroly vozidla a identifikácie jeho stavu alebo poruchy, je správna diagnostika vozidla. Používame viac typov špičkových diagnostických testerov od firmy Bosch podľa druhu vozidla a jeho poruchy.

Sme vybavený rôznymi diagnostickými prístrojmi – softvérom, hardvérom pre uľahčenie a zjednodušovanie zisťovanie elektronických závad, pre čítanie a kódovanie elektr. systémov jednotlivých vozidiel.

– BOSCH KTS 550 s osciloscopom
– VAG, VIS
– SUPER VAG
– TEXA NAVIGATOR
– LEXIA
– PROXIA

Poskytujeme kompletný pneuservis – od výmeny pneumatík, cez vyvažovanie, čistenie ráfikov, až po skladovanie – pre zaistenie bezpečnej jazdy bez ohľadu na počasie.

 • vyvažovanie, čistenie, skladovanie a výmena kolies
 • servis monitorovacieho zariadenia tlaku TPMS
 • pneumatiky najvyššej kvality od predných výrobcov

Pracujeme na profesionálnych prístrojoch svetových značiek. Udržujeme zariadenia pod stálymi revíznymi kontrolami aby sme zabezpečili maximálnu presnosť pri vyvažovaní.

Sme schopní prezúvať disky od 13 do 22 palcového priemeru disku, taktiež nemáme žiaden problém s Run Flat pneumatikami. Naši zákazníci môžu využiť možnosť sezónneho uskladnenia pneumatík s čistením a impregnovaním pneumatík.

Cez sezónu prezúvania pracujeme na objednávku od 8:00 do 16:00 hod. Mimo sezóny riešime drobné defekty a pod. bez objednania.

 

Servisné prehliadky, kompletné opravy, údržba vozidiel

Aby ste vaše vozidlo udržali dlhodobo v kondícií a funkčné, odporúčame vám absolvovať pravidelné servisné prehliadky.

Služba pokrýva kontrolné úkony, ktoré vyžaduje výrobca pre daný počet kilometrov a vek automobilu.

 • Výmena oleja
 • Výmena olejového filtra
 • Nulovanie servisného intervalu
 • Ekologická likvidácia starého oleja
 • Celková kontrola stavu vozidla

Ponúkame všetkým zákazníkom kompletný servis vozidiel: servisné prehliadky všetkých druhov, výmeny olejov, všetkých náplní, filtrov, ramená, čapy, silenbloky, výfuky, tlmiče výfukov, tlmiče pruženia, brzdové kotúče, platničky, hadice, atď.Autoservis

Pracovisko digitálneho merania a nastavovania podvozkov

Je vybavené digitálnou geometriou HUNTER
Kompletnosť služieb si dnes vyžaduje po akejkoľvek oprave, výmene jednotlivých dielov podvozku, alebo náprav (napr. výmena čapov, stabilizátorov, tlmičov perovania, pneuservis, atď.) okamžité nastavenie geometrie vozidla.
Na meranie geometrie ako servisný úkon je nevyhnutné pozorné a dôkladné vytipovanie vhodného vozidla, a zároveň stály a jednoduchý prístup k aktuálnym informáciám a dátam o najnovšom vozovom parku.

 

VÝMENA AUTOMOBILOVÝCH SKIEL

Pri výmenách používame výhradne značkový materiál (sklá, montážny materiál) od renomovaných výrobcov. Všetko vybavíte priamo u nás – pokiaľ ide o poistnú udalosť vybavíme nahlásenie poistnej udalosti, obhliadku poškodeného skla a samozrejme výmenu, poradíme, ktoré doklady sú potrebné k riešeniu poistnej udalosti a taktiež doručíme doklady do poisťovne.

Je dôležité, aby autosklo v ráme karosérie naozaj držalo! Tým sa kladie zvýšený nárok na vysoko kvalitné lepiace súpravy a nemenej kvalitnú a odbornú montáž.

Autosklo nestačí to len tak “prifrcnúť” silikónom alebo nejakým pochybným lepidlom na akváriá :-). Výmena autoskla sa musí vykonávať za použitia atestovaných lepiacich prostriedkov a hlavne sa musí dbať na správny technologický postup, pretože ide doslova o život!

Plnenie klimatizácií

Plnoautomatická plnička Texa dokáže zrecyklovať zostávajúce chladivo v systéme, vyvákuovať chladiaci okruh, odsať všetku vlhkosť, urobiť test tesnosti, doplniť stratu oleja pri odsávaní v systéme, doplniť farbivo, doplniť predpísané množstvo chladiva, otestovať účinnosť naplnenej klimatizácie a nakoniec o tom všetkom vytlačiť protokol.

Montáž ťažného zariadenia

🔧Montáž ťažného zariadenia na vozidlo.
Montáž homologizovaných ťažných zariadení.
Certifikovanú montáž so zárukou na zariadenie aj na montáž.
Potvrdenie o montáži spájacieho zariadenia.

Ďalej Vám ponúkame pomoc pri výbere správneho zariadenia, ako aj elektroinštalácie pre Vaše vozidlo. Všetky potrebné informácie Vám radi poskytneme pri osobnej návšteve nášho autoservisu, alebo telefonicky.

Svetlá a stierače

Správne nastavenie funkcie, intenzity a kvality svetlometov, ale aj stieračov nám zabezpečuje, aby pre nás jazda autom nebola nočnou morou, ale príjemným zážitkom s čo najmenšou námahou pre naše oči a bdelosť za volantom.

PRO-CUT Sústruženie bŕzd

➡️Profesionálne sústruženie brzdových kotúčov priamo na vozidle Mercedes Citan
➡️Všetky typy vozidiel
Vďaka PRO-CUT dosiahneme:
🛠️ Výbornú dosadaciu plochu kotúč/platničky, čím
zabezpečíme požadovaný brzdný výkon
🛠️Elimináciu bočnej hádzavosti
🛠️Zosúladenie nápravových komponentov a odstránenie
vibráci. Výsledný efekt je preukázatelný (odstráni všetky vibrácie – aj ich kombináciu – kotúč-náboj-uloženie)

 

 

 

 

 

 

 

Your Content Goes Here

Absolvovanie STK (STK na kľúč)

Zabezpečujeme prípravu a prevedenie vozidla cez STK, čo dnes už považujeme za štandardnú službu servisu pre zákazníka. Ľudovo povedané: „Máte jeden deň nervov ušetrených a nepošlú vás za blbosť preč!“ Vaša jediná starosť je doviesť auto ku nám a potom si prísť po „hotové“.

V prípade poruchy, poistnej udalosti, alebo ak si potrebujete požičať motorové vozidlo, je Vám k dispozícii naša služba –náhradné vozidlá / Požičovňa.

Zapožičanie náhradného vozidla je v našom autoservise samozrejmosťou. Je to veľmi priaznivá služba, ktorú obľubujú všetci klienti nášho autoservisu.

Po dobu opravy Vášho vozidla Vám zapožičiame jedno z našich náhradnych vozidiel.

Preto neváhajte zveriť opravu Vášho vozidla do našich rúk.

Navštívte náš autoservis a získavajte viac výhod ako u konkurencie.

 VELKE

male

Môžete nás kontaktovať aj telefonicky

Prevádzková doba: Pondelok – Piatok : 08.00 – 16.00

 • 0905 438 763
 • 045 / 6744 740 – 2